Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: AmbushBless Online Hakkında Genel Bilgiler
#1
NEOWIZ, seçiminizin önemli olduğu, Bless Online'ın destansı ve sürükleyici dünyasına hoş geldiniz. Devasa dünyayı keşfedin ve tek başına meydan okumalarla yüzleşin ya da kaderinizi belirlemek ve ödülleri kazanmak için büyük savaşlara katılmak için guildlere katılın. 

Bless Online, Neowiz Bless Studio'nun Mayıs 2018'de Steam üzerinden oyun piyasasına sürmek için geliştirilen bir Fantasy MMORPG'dir. Müthiş dünyayı, gerçeküstü hissettiren nefes kesici deneyimlerle dalın. Hikayenin özü, iki grup Hieron ve Union birlikleri arasındaki çatışmadır. Oyuncular karakterlerinin ırkını, sınıfını ve hizasını seçebilir. Bless, FvF savaşları, açık dünya PvP'nin yanı sıra PvP, zindan keşifleri, saha baskınları, canavar evcilleştirmesi ve çok daha fazlası gibi çeşitli içerikler sunuyor.

Kore Dünyası, diğer MMO oyunlarına kıyasla oldukça detaylı, sofistike tasarımlara dayanıyor - fantezi niteliği taşıyan AAA kalitesinde sanat ve dünyalar, aynı zamanda gerçek bir rol yapma hissi vermekte.

Tarafını seç
...
#2
Bekliyoruz dört gözle oyunu.
#3
Hadi bakalım, bende bekliyorum bayadır ve japon serverini oynadım ama onun gibi olmayacakmış oyun merak ediyorum.
(Son Düzenleme: 24-04-2018, Saat: 22:41, Düzenleyen: Dracula.)
#4
Site yeni açılmış galiba herkese merhabalar. Bende assassin oynayacağım ama oyun ilk çıktığında gelmeyecekmiş sanırsam bilgili biri var mı?
#5
Selamun Aleyküm arkadaşlar. Bende oyunu takip ediyorum ama tek kişiyim oyunda guild kuracak olursa pm'den iletişime geçebilir.
#6
Aleyküm Selam herkese merhabalar. Drax kardeşim bizde guild kurma kararı aldık 4 kişiyiz seninle birlikte 5 oluyoruz pm'den yazarım sana.
#7
Bekliyoruz. Oyun 11 Mayıs'ta toplantı yapıcakmış 11 Mayıs'a kadar açılmaz büyük ihtimal bakalım neler olcak ertelenmesinde.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
[-]
Statistics
» Members: 27
» Latest member: efowedo
» Forum threads: 12
» Forum posts: 23

Full Statistics


Bless Online Team

Bless Online'nın müthiş dünyayı, gerçeküstü hissettiren nefes kesici deneyimlerle dalın.

Hikayenin özü, iki grup Hieron ve Union birlikleri arasındaki çatışmadır.