Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: ZespiraÇok Beklenen Soru&Cevap
#1
     Fiyatlandırma farklı ülkelerde farklı para birimleriyle nasıl olacak?
Ülkeler ve para birimleri için fiyatlar belirlenecektir ve USD fiyatı ile eşdeğer olmayacaktır.

     Founder Packlere neler dahildir?
Founder Packler oyunun kendisi,özel görünüşler,premium üyelik,lumena(oyun marketindeki para birimi) ve bazı avantajlar sağlamaktadır.

     Premium üyelik abonelik gerektirir mi? Faydaları nelerdir?

Premium üyelik, abonelik bazlı bir ürün değildir. Premium üyelik, verimliliğin artırılmasına yardımcı olabilir veya sınırlı bir süre için uygunluk giderlerinin maliyetlerini azaltacak bir etki sağlayabilir.
Temel oyuna sahip herkes kısıtlama olmaksızın tüm Bless’ın içeriklerinden yararlanabilirken, premium üyelik daha rahat bir oyun deneyimi isteyenler için bir seçenek olarak görülebilir. P2W ile ilgili endişelerinizin farkında olduğumuz için, doğrudan karakterleri veya öğeleri geliştirebilecek hiçbir öğe olmayacaktır.
Premium üyelik ile ilgili detaylar aşağıdadır. Belirtilen süre içinde bir bölgedeki tüm karakterlere uygulanır. (istisna: Skinler sadece bir karaktere ait olabilir)
Premium binek ve pet skin,ulaşımlarda indirim,daha ucuza repair yapma,toplama çantası,%20 daha fazla exp,%20 daha fazla Dungeon point,%20 daha fazla altın ve dahası...
Premium binek/pet skinleri, yalnızca premium üyeliğe dahil olan karakteristik görünüm kaplamalarıdır.Kozmetik oldukları için, alıcılar kullanımından ikincil bir fayda elde etmeyeceklerdir(Aynı zamanda trade edilemez ve sökülemezler).

      Exclusive skins neye benzer? Herhangi bir etkileri var mıdır?
Bunlar Founder Packlerin en pahalısı olan Collector Edition'da bulunan bu skinler sadece kozmetik işlevlere sahiptirler.Başka herhangi bir etkileri yoktur(Aynı zamanda trade edilemez ve sökülemezler).                                                                                                                 [Resim: 1526526830939-001.jpg]
                              [Resim: 1526526868713-002.jpg]
                              [Resim: 1526526847770-003.jpg]
                              [Resim: 1526526882991-004.jpg]
                              [Resim: 1526526894365-005.jpg]

Yani bu Collector’s Edition hakkında…
Credits title ve hediye kopyası gibi şeyler hakkında daha fazla bilgi.
Credits title: "The Founder"
Bu özellik, alıcının adının "The Founder" (Kurucu) başlığı altındaki Neowiz’in Bless Online kredisi listesinde görünmesini sağlar. Alıcılar oyunun resmi sürümünden sonra oyun lobisindeki "Credits" butonuna tıklayarak isimlerini bulabilirler.

     Collector’s Edition hediye kopyasını nasıl kullanabiliriz?
Alıcı ayrıca 2 gün önce başlayabiliyor mu?
Hediye kopyası, bir arkadaşınıza temel oyun kodu (alıcının Steam envanterine teslim edilir) hediye etmenizi sağlayan bir özelliktir. Temel oyun kodunda yer alan hiçbir başlangıç yoktur, çünkü bu sadece Founder Pack alıcılarına sağlanan bir avantajdır.

     Collector’s edition bileşenlerini bir arkadaşımıza hediye edebilir miyiz?
Collector’s Edition alıcıları, bir arkadaşa hediye edilebilecek bir oyun kodu alır. Ancak, paket içeriği hediye edilemez.


      Premium müşteri hizmetleri nedir?
Bu normal oyunculara yardım etmeyeceğiniz anlamına mı geliyor?
Üstün müşteri hizmetleri, Collector’s Edition alanların olağanüstü desteğe sahip olmaları için alıcılar için tasarlanmış bir özellikti. Ancak, kullanıcı geri bildirimlerine doğrudan bir yanıt olarak, Bless Ekibi bu özelliği kaldırmaya ve satın aldıkları pakete veya oyuna bakılmaksızın tüm kullanıcılarımıza eşit şekilde hizmet sunmaya karar verdi.
Premium müşteri hizmetleri, avantajlar listesinden kaldırıldı.

Collector’s Edition fiyatı ...
Yukarıda açıklandığı gibi, kurucunun paketleri, özel kaplamalar, Lumena ve P2W olmayan ek ürünler gibi şeyler içerir. Bununla birlikte, kullanıcı geribildiriminin Collector Edition’ın aşırı pahalı olduğunu kabul ettik. Sonuç olarak, Bless Ekibi, paketin herkes için daha erişilebilir olması için fiyatı 199.99$'dan 149.99$'a indirmeye karar verdi.


Oyunun Erken Erişim Kısmı Hakkında

      Bir Guild'de olmanın avantajları nelerdir?
Loncanın etkisine bağlı olarak, guild üyelerinin satın alabileceği özel itemlar var. Ayrıca uçan binekler elde etmenin birkaç yollarından biridir.

     PvP yapan oyuncular ne kazanıcak?
Kendi Faction'unuzla düello yaparak veya karşı faction ile pvp ye girmek, oyuncular combat point kazanır.Oyuncular combat pointlerini kullanarak shoptan item alabilecekler.


      Pvp olmayan bir server için planınız var mı? yoksa neden?
Hayır! Bless'in hem PvP hem de PvE içeriğine sahip olması nedeniyle oyuncular oyunu ayrı sunuculara ihtiyaç duymadan istedikleri gibi oynayabilirler.

      PvP'den kaçınma item'i var mı? Varsa,Özellikleri nedir ve nasıl elde edebiliriz?
Evet! Var. 45 level olmadan önce "Peace Declaration(Barış Sözü)"'ni satın almak için altın kullanbilirler ve bu etki yaklaşık 20 dakika sürecektir. Maksimum seviyeye ulaştıktan sonra(45 level) oyuncular Barış Sözü'nü satın almak için Lumena kullanabilirler.


      Dungeon Resetleme Scroll'u olacak mı?
Olsa bile para ile satmayı düşünmüyoruz.


      Kostümler(binek,evcil hayvan,ekipman ve silah skinleri)ikinci bir efekt vericek mi?
Hayır, Sadece skin'dir.Ayrıca, parçalanamazlar, yani oyuncular kostümleri parçalayarak donanım öğeleri elde edemezler.


      Oyuncu ve oyuncu arasında Ticaret olacak mı?
Oyun içi açık artırma dışında, black market istemediğimizden oyuncunun oyuncuya alım satımına izin veren bir özellik yoktur.


Güncellemeler için plan nedir?

     Ek DLC satın alarak oynanabilir içerik var mı?

Yeni sınıf güncellemeleri olduğunda (örneğin suikastçı) DLC eklenecek mi?
Güncellenen içeriği DLC olarak satma planımız olmadığından alıcıların DLC'yi satın almasını beklemiyoruz. Örneğin, suikastçı ve mistik içeren içerik güncellemeleri, yalnızca temel oyunun satın alınmasıyla yeterli olacaktır.

      Güncellemeler ne sıklıkla beklenebilir?
Her ay oyunu güncellemeyi planlasak da, her 3 ayda bir büyük güncellemeler beklenebilir. Örneğin, ilk büyük güncelleme için suikastçı sınıfını eklemeyi planlıyoruz. Daha sonra, benzer büyüklükteki güncellemelerde yeni sınıflar, seviye artışları ve yeni savaş alanı içeriği beklenebilir.

Sizin düşünceleriniz neler ? Yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Bu yazıda bana yardımcı olan Fatal'a teşekkür ediyorum.
#2
Yine zahmetli bir çeviri, yine Zespira emeğine sağlık Smile
 [Resim: JOBylj.gif]
"Sanatım bir arayış, sonu gelmez bir yolculuk." - Jhin!


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
[-]
Statistics
» Members: 27
» Latest member: efowedo
» Forum threads: 12
» Forum posts: 23

Full Statistics


Bless Online Team

Bless Online'nın müthiş dünyayı, gerçeküstü hissettiren nefes kesici deneyimlerle dalın.

Hikayenin özü, iki grup Hieron ve Union birlikleri arasındaki çatışmadır.